Pages

12.11.14

MODERN ROMANCE...





Jestem nowoczesną romantyczką…


Uważam się za silną i niezależną kobietę, która zawsze walczy o swoje marzenia, jest uparta i bez względu na przeszkody dąży wytrwale do celu.
Wydawałoby się, że przy tak silnym charakterze nie ma miejsca na romantyzm. A jednak muszę się przyznać, że jestem romantyczką. Nowoczesną romantyczką…


Mój styl.
Kocham eksperymentować z modą i tworzyć nietypowe stylizacje. Uwielbiam kapelusze, oversizowe marynarki i peleryny. Lubię nowoczesność: spodnie w kant, jeansy, białe "męskie" koszule, dobrze skrojone garnitury, ale nie pogardzę falbaniastą spódnicą lub długą sukienką.
Nie przepadam za koronkami i romantycznymi drobnymi zdobieniami ani delikatnymi kwiatowymi nadrukami. Romantyzm w kroju połączony z nowoczesną tkaniną, jak w mojej dzisiejszej stylizacji, odzwierciedla moją silę i delikatność.

Moj charakter.
Jestem przebojową, wydawałoby się, silną dziewczyną, a jednak wzruszam się oglądając romantyczne filmy, płaczę gdy czuję pustkę i tęsknotę, gdy cierpi ktoś z bliskich.
Mam jednak twardą d…! Po upadku podnoszę się, walczę dalej, dopóki nie wygram. Lubię decydować o wszystkim.
Równocześnie chcę być adorowana. Kocham zachody słońca i kolacje przy świecach. Cieszę się, gdy mężczyzna otwiera mi drzwi do samochodu.
Jestem za równouprawnieniem, chociaż podobają mi się pewne tradycyjne zachowania. 
Czy można być jednym i drugim? Czy można być pewną siebie nowoczesną feministką o romantycznej duszy? Oto JA !  

Myślę, że miejsce tej sesji oraz stylizacja jest połączeniem moich cech charakteru. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Ewa


























top SHABATIN / skirt SHABATIN / hat Stefanel / shoes Elizabeth and James / jewellery Zara / bag Top Shop



__________________________



I am a modern romantic girl.

I consider myself as a strong and independent woman that always fights for her dreams, 
one that is quite stubborn I admit and for whom no matter what obstacles stand in her way will always persevere through after her goal.

You would think that with such a strong character there is no place for romance.
But here I have to admit I am very romantic.  Modern romantic…

My style.
I love to experiment with fashion and to combine clothes in unusual ways. I love hats, oversized jackets, and kimono coats. I like the look of contemporary women; suit trousers, jeans, white “men style” looking shirts, beautifully shaped suits but I wont say no to a poplin skirt with a big flounce or a long dress.
I don’t really like lace and romantic embroidery or small flower prints. Nevertheless romantic shapes combined with modern fabric, as in my look for today, is totally my style and I believe it also shows a little of my character.
 Strong and fragile.

My character.
I am a feisty strong woman at first sight, but I do cry watching romantic movies, when I feel lonely and empty, or when something hurts my loved ones.
I am “hard to chew” though. Whenever I fall, I get up, go up to ring again and fight until I win.  
I like to be in power too.
At the same time I like to be taken care of. I love sunsets, romantic candle light dinners and when gentlemen open the door of their car for me before they do. I am all for equality between men and women but I still like some traditional or old school behaviors.
Can I have them both? Can I be a confident modern feminist with a romantic soul? This is ME!

I think this photo shoot; the place and the look reflects perfectly the combination of my self portrait above. 
I hope you will enjoy it.
Ewa






2 komentarze:

  1. Ewo, jak to jest z botkami?? czytając opisy pod stylizacjami gwiazd rzadko kiedy botki zdobywają dobre notowania? i tak się zastanawiam.. U Ciebie przy takiej stylizacji moim zdaniem pasują,ale czemu generalnie niby nie pasują? Bardzo jestem ciekawa jak Ty sądzisz ? Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja osobiście uwielbiam botki. Większość kobiet boi się, że skrócą nogi, będą ciężko wyglądać i wybierają typowe szpilki/czółenka. Wszystko zależy też od stylizacji lub długości spódnicy. Ciężki but w tym wypadku dodaje charakteru całej stylizacji. Niestety polskie media w szczególności lansują klasykę i ona zdobywa najlepsze opinie. Jedynym wyjątkiem jest Joanna Horodyńska, która przełamuje style i świetnie łączy ciężkie outfity z delikatnymi, lub sport z elegancją. Nie powinnyśmy się bać eksperymentów. Jest tak wiele różnych możliwości. Próbujmy, aż odnajdziemy swój unikalny styl. A botki są modne!!! Pozdrawiam i ślę buziaków 100 :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright 2000 - by Ewa Szabatin| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.