Pages

8.12.17

CHRISTMAS PRESENTS BY EWAWitajcie w Świątecznym nastroju w moim domu!
Tym razem chciałam Was zabrać Was w świat moich specjalnie wyselekcjonowanych produktów, które lubię i uważam, że mogą być idealnym prezentam dla kogoś z Waszej rodziny lub przyjaciół. Czyli mój mały prezentownik!

Voluspa


Zacznijmy więc od eleganckich świec Voluspa ze sklepu Lilak, które przepięknie pachną i cudownie wyglądają! To najpiękniejsze świece jakie miałam do tej pory w swoim domu. 

Inspirowana japońską sztuką wytwarzania papieru kolekcja obejmuje bezftalanowe kompozycje zapachowe oraz opatentowaną przez firmę Voluspa recepturę wosku kokosowego. Knoty wykonane z czystej bawełny gwarantują, że świece palą się długo i stabilnie, nie wydzielając dymu.
Zdrowe i ozdobne świece mogą być idealnym prezentam dla kogoś bliskiego. Buna

Kolejnym moim wyborem są kosmetyki Buna, bo lubię kosmetyki z duszą...

Buña to wielopokoleniowa tradycja zielarska we współczesnym wydaniu. Odkrywa na nowo tajemnice zdrowia i urody naszych babek i prababek. Buña ufa naturze oraz tradycyjnej mądrości, wiedzy i doświadczeniu, przekazywanym przez kobiety z pokolenia na pokolenie. Czerpie ze skutecznych i prostych sposobów na pielęgnację, którymi dzieliła się ukochana babcia. Buña jest bogata w ekstrakty z ziół, znane z polskich łąk, ogrodów i doniczek. Czerpie z ich cudownych właściwości działających na ciało i zmysły.

Naturalne  i bez parabenów kosmetyki mogą być fajnym prezentem na gwiazdkę, nie sądzicie?


Borjomi

Następnym miłym prezentem lub po prostu dobrym i zdrowym produktem na naszym Wigilijnym stole jest woda Borjomi

Naturalna, mineralna woda BORJOMI zaliczana jest przez ekspertów do najbardziej ekskluzywnych na świecie. Pod względem wartości porównywalna jest z wyjątkową Vichy Grande-Grille z Francji. Ta gruzińska woda zdobyła wiele nagród na wystawach międzynarodowych. 

Ja dbam o siebie i zawsze staram się wybierać to co dla mnie najlepsze. 
Dlatego polecam Wam dobrą wodę. 
Inwestujcie w siebie i swoje zdrowie!
Xblitz

Ostatnim fajnym prezentem wybranym do pierwszej części mojego prezentownika jest coś, co przydaje się dzisiaj wieu z nas! 
Kamerka sportowa od firmy Xblitz

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam robić zdjęcia, a ostatnio coraz bardziej nagrywać filmy. Dla mnie, osoby aktywnej, uprawiającej wiele sportów najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z kamerki, która jest idealna do kręcenia filmów nawet w trudnych warunkach. Dzięki temu mogę uchwycić bardziej ekstremalne sytuacje jak np.nurkowanie i mięć pamiątkę na całe życie. 
Photo. Justyna Gieleta

Już niedługo druga część moich wyborów na fajne kreatywne prezenty!

Mam nadzieję, że to co Wam dziś pokazuje pomoże w zakupach i poszukiwaniach świątecznych prezentów. Wiem, że często brakuje nam pomysłów, dlatego chcę Wam w tym pomóc!
Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze głowię się i troję... stresuję się brakiem wizji i w rezultacie świąteczne zakupy kończą się mało przyjemnie. 

Przygotowanie prezentownika z wyprzedzeniem jest świetnym rozwiązaniem, a moje niebanalne propozycje mogą Wam pomóc w ostatecznym wyborze. 

Przesyłam Wam całą dobrą energię jaką mam, 
Love, Ewa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright 2000 - by Ewa Szabatin| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.